ZAKOPANE, Zakopane

noclegi, propozycje wycieczek, stoki narciarskie, letnie i zimowe atrakcje
discover zakopanestrona główna kontaktkontakt
drewniany budynek zakopiański

discover Zakopane.pl - noclegi w Zakopanem

accommodation in Zakopane

Zakopane dysponuje ogromną bazą noclegową

Mamy u siebie obiekty wszystkich możliwych kategorii - od pięciogwiazdkowych hoteli do tanich kwater prywatnych.
Ceny noclegów wahają się od 25 zł za osobę w pokojach gościnnych do 1.000 zł za apartament w hotelu.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertami noclegowymi przedstawionymi w naszym serwisie - obiekty oznaczone symbolem tested zostały przez nas odwiedzone i zweryfikowane.


Planując wakacje w Zakopanem warto zadać sobie kilka pytań:

  • Jak dużo czasu będziemy spędzać w pokoju?
    Jeśli marzą nam się leniwe wczasy to warto zainwestować w ładne, przestronne wnętrza i wybrać droższą opcję zakwaterowania.
  • Czy posiłki będziemy przygotowywać we własnym zakresie (apartamenty wyposażone są w aneksy kuchenne) czy wykupimy je na miejscu (pensjonat, ośrodek wypoczynkowy).
  • Czy będziemy codziennie chodzić na wycieczki w góry (lato) lub jeździć na nartach (zima) - warto wtedy pomyśleć o lokalizacji w pobliżu dworca autobusowego (lato) lub blisko stoku.

online booking

noclegi w Zakopanem - hotele, pensjonaty, apartamenty, kwatery prywatne - bezpieczna rezerwacja on-line

Znalezienie wolnych miejsc na krótki pobyt, w okresie wysokiego sezonu (ferie zimowe, wakacje, święta, weekendy) bywa bardzo uciążliwe. Najwygodniejszym (i często najtańszym) sposobem dokonania rezerwacji miejsc w Zakopanem jest skorzystanie z systemu rezerwacji on-line oferowanego przez portal booking.com. Większość prezentowanych obiektów posiada oceny przesłane przez turystów, ułatwiające wybór hotelu.

hotel Zakopane hotel Zakopane hotel Zakopane hotel Zakopane hotel Zakopane hotel Zakopane hotel Zakopane hotel Zakopane hotel Zakopane hotel Zakopane hotel Zakopane hotel Zakopane hotel Zakopane hotel Zakopane