ZAKOPANE, Zakopane

noclegi, propozycje wycieczek, stoki narciarskie, letnie i zimowe atrakcje
discover zakopanestrona główna kontaktkontakt
zakopane wyprawy na quadach

discover Zakopane.pl - wycieczki na quadach w Zakopanem

ZAKOPANE QUADY - wycieczki i wyprawy na quadach

QUADY ZAKOPANE - extremalna zabawa dla każdego

Przejażdżki, wycieczki i wyprawy na quadach (zwanych też wszędołazami od angielskiej nazwy all-terrain vehicle - w skrócie ATV) to atrakcja, którą można polecić zarówno osobom spragnionym ekstremalnych przygód, jak i rodzinom zainteresowanych widokowymi przejażdżkami. Do wyboru jest tyle opcji, że naprawdę każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Zakopane quady przejażdżki i wyprawy Zakopane quady przejażdżki i wyprawy Zakopane quady przejażdżki i wyprawy Zakopane quady przejażdżki i wyprawy Zakopane quady przejażdżki i wyprawy Zakopane quady przejażdżki i wyprawy Zakopane quady przejażdżki i wyprawy
wyprawa na quadach w okolicy Zakopanego

ZAKOPANE QUADY - przejażdżki i wyprawy

Wycieczki na quadach nie należą niestety do najtańszych atrakcji (ceny rozpoczynają się od 340 zł od osoby za 2godzinna wyprawę przy dwóch osobach na quadzie), ale 99% uczestników wycieczek twierdzi z przekonaniem, że warto było. KLIENCI INDYWIDUALNI mają do wyboru wyprawy 2 i 3 godzinne, wyprawę extremalna oraz wyprawę całodzienną. GRUPY ZORGANIZOWANE dodatkowo mogą zamówić różne atrakcje towarzyszące: paintball i / lub strzelnicę; lot balonem, szybowcem czy samolotem; jazdę konną; pobyt w aquaparku; góralskie śpasy; obiad lub kolacje w karczmie lub przy ognisku.

W celu dokonania rezerwacji lub zamówienia szczegółowej oferty prosimy o przesłanie wiadomości z datą imprezy, liczbą uczestników oraz wybraną opcją na adres zakopane(at)altius.pl.

Zakopane QUADY * QUADY pod Tatrami * QUADY Zakopane i okolica

domki zakopane - największa baza domków do wynajęcia