ZAKOPANE, Zakopane

noclegi, propozycje wycieczek, stoki narciarskie, letnie i zimowe atrakcje
discover zakopanestrona główna kontaktkontakt
zakopane

discover Zakopane.pl - zwiedzanie miasta na segway'ach

segway

Wycieczka Segway Tour

Proponujemy państwu nietypową wycieczkę na niesamowitych urządzeniach o nazwie Segway Personal Transporter, jak Państwo widzą może na nim jeździć każdy - zarówno dzieci jak i dorośli. Nauka jazdy trwa dosłownie pół minuty, wystarczy pochylić się do przodu aby zacząć jechać, odchylić do tyłu by zahamować - nic prostszego! To ekologiczne, elektryczne urządzenie nie wydaje praktycznie żadnego dźwięku, przez to nie jest uciążliwe dla otoczenia i samego użytkownika, a jazda na nim to nie tylko niezapomniane przeżycie, ale również niesamowita frajda!!!
W trakcie wycieczki pokonamy ok. 12 km wokół Zakopanego, zarówno po asfaltowych ścieżkach jak i bezdrożach. Naszą przygodę z Segway'ami rozpoczniemy 15 minutową zabawą na torze, aby zapoznać się z urządzeniem, a także pobawić na przygotowanym slalomie, pokonamy też drewniane przeszkody, wszystko po to, by nabrać wprawy w pokonywaniu bezdroży. Nasz przeszkolony personel zapozna Państwa z zasadami bezpieczeństwa na torze i w terenie.
ATRAKACJA JEST OBECNIE NIEDOSTĘPNA, PRZEPRASZAMY.

segway rides segway rides segway rides segway rides segway rides segway rides segway rides segway rides segway rides segway rides segway rides segway rides
świetna zabawa * prawdziwa nowość na rynku * odpowiedzialni i profesjonalni instruktorzy * nowe Segway'e